.

מדיטציות מתוך הספר סוד האהבה

       אני מודה לך שבחרת להיעזר בסידרת

      המדציטציות מתוך הספר החדש שלי - 

    "סוד האהבה - מדריך מעשי ליצירת זוגיות",

     ומאחלת לך שתהני מהן, ותתקרבי באמצעותן

    לאהבה ולזוגיות שאת חולמת עליה. 

   כל שעליך לעשות הוא לכתוב כאן את כתובת המייל שלך

                     והמדטציות כבר בדרך אלייך.

 אני שמחה לבשר לך שממש בימים אלה הגיע הספר לחנויות ואת

מוזמנת למצוא אותו שם וללמוד עוד על שיטת העבודה שלי, ועל הדרך

האפקטיבית של תורת ההונה (huna) להגשמת משאלת הזוגיות שלך. 

בספר אני מתארת - צעד אחר צעד - באופן האישי והממוקד ביותר

את תהליך יצירת הזוגיות כפי שהוא נעשה בחדר העבודה שלי

                                   מידיי יום ביומו.

מיכל, אחת הקוראות הראשונות של הספר כותבת לי:

...לספר "סוד האהבה" נחשפתי כשכבר הייתי בטיפול אצל כנרת. הופתעתי לגלות שהספר חושף את כל הסודות ליצירת זוגיות, שכנרת ואני מדברות עליהן בחדר. בלי טריקים, בלי להירשם לעוד ניוזלטר שנותן "טיזר" על קצה המזלג ודוחף אותי לרכוש איזה וובינר מקוון. תהיתי לעצמי מה האינטרס שלה ואיך היא מגנה עליו? אבל אז הבנתי שכנרת חרטה על דגלה לעזור לנשים השוות שבינינו להבין עד כמה הן שוות (ובינינו – כולנו שוות!), לנטוע בנו תקווה מחודשת, ולדעת לכוונן את הבחירות שלנו, אם בטיפול פרטני, אם בקבוצה ואם באמצעות ספר.

גילוי נאות: אני לא חובבת ספרי עיון. הם מלאים בפרטים ואני מוצאת את עצמי מתייאשת ולא חוזרת לקרוא בהם. הכנתי את עצמי לאותו ריטואל עם הספר "סוד האהבה", אבל התבדיתי. קראתי את הספר בנשימה אחת. הוא כתוב בשפה קולחת, שזור בדוגמאות שכל אחת יכולה להתחבר אליהן, ומצייד את הקוראת בכלים מעשיים. מודה, אני לא טיפוס שיכול לעבור תהליך רק באמצעות ספר. אבל הספר הזה, מאז יצא, מונח אצלי ליד המיטה ככלי תומך – ובכל פעם שאני מוצאת עצמי בסיטואציה כזו או אחרת – אני כבר יודעת באיזה עמוד לפתוח כדי לקבל תשובות.

אם עוד לא הבנתן – ממליצה בחום!

ואסיים במשפט בנוסח כנרת:
מאחלת לכן (ולי, כמובן) מציאת אהבה וזוגיות מאפשרת, מכילה ומרגשת - בהקדם!!

באהבה,

מיכל

ונעמה אומרת: 

מצאתי בספר טיפים לחיים. טיפים שדיברו אלי עם ובלי קשר לזוגיות, טיפים להרגעת האני הפנימי שלי, טיפים להבנת סיטואציות שונות בחיי היום יום של כולנו, טיפים להסתכלות אחרת על מצבים, יחסים, אישיות, פרשנות, שליטה ובטחון עצמי.
אני יכולה לסכם ולומר ש"סוד האהבה" הוא תנ"ך שאי אפשר להיפרד ממנו. בפעם הראשונה קוראים אותו כדי להבין את הקונספט. בפעם השניה, השלישית, הרביעית וכו'... קוראים אותו כדי ליישם.
בכל פעם מגיעים אליו מזוית אחרת, ממקום אחר בחיים... אני בטוחה שאעזר בו ואחזור אליו (עם מחברת) עוד פעמים רבות ואני שמחה שפגשתי אותך כך באמצע החיים לסדר את הפאזל של חיי.

שלך, באהבה, 

נעמה

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.